S Z L A C H E T N A ♥ P A C Z K A

SZLACHETNA PACZKA x ALICJA&MARIA JEWELLERY

Kochani! Szlachetna Paczka jest wspaniałą inicjatywą, mającą na celu niesienie rzeczywistej pomocy osobom znajdującym się w potrzebie. W tym roku postanowiliśmy w ramach działalności Alicja&Maria Jewellery wesprzeć rodzinę pochodzącą z Białegostoku, z naszego miasta.

W dniu 08 grudnia przekazaliśmy do punktu zbiórki naszą Szlachetną Paczkę. Kilka godzin wcześniej rodzina otrzymała zakupioną przez nas sofę oraz węgiel groszek na opał. Udało nam się kupić wszystkie produkty wskazane przez rodzinę w liście. Pan Tomasz otrzymał przepiękny zegarek, porządne zimowe buty, zestaw (koszula+eleganckie spodnie) na uroczyste okazje oraz koszulki i sportową bluzę, a do tego zestaw kosmetyków do pielęgnacji. Pani Marta zgodnie ze swoim życzeniem otrzymała kosmetyki do pielęgnacji ciała, ale również produkty do makijażu (tusze do rzęs, szminki, cienie do powiek, fluidy w kilku kolorach), znalazła się także odzież codzienna. Adrian natomiast otrzymał kurtkę zimową z czarnymi traperami i czapkę, a także udało nam się zakupić deskorolkę elektryczną oraz przybory szkolne, Wiktoria otrzymała plecak, kosmetyki, zestaw do pielęgnacji twarzy, kurtkę, ubrania, czapki. Ponadto zakupiliśmy rodzinie komplet pościeli i poszewek dla każdego członka, wraz z kocami i zestawem ręczników. Rodzina otrzymała również grę planszową Monopol Disney, w którą wszyscy mogą grać i wspólnie spędzać czas. Oprócz powyższych produktów, rodzina otrzymała zapas żywności i środków czystości, które powinny wystarczyć na kilka miesięcy. Odciążą one rodzinę przed dużymi wydatkami, jakie pochłaniają przygotowania świąteczne. Nie zabrakło również słodyczy.

W dniu wczorajszym (10.12) mieliśmy telefon od Pani Marty, ponieważ w życzeniach Świątecznych zostawiliśmy numer kontaktowy, w razie jakichkolwiek problemów z zakupionymi prezentami. Pani Marta bardzo dziękowała nam wszystkim za tak wspaniałe prezenty; powiedziała, że spełniliśmy marzenia jej i jej rodziny. Okazało się, że z wszystkimi rzeczami trafiliśmy idealnie w gusta i rozmiary. Przez telefon prawie się popłakała dziękując ponownie za odciążenie rodzinnego budżetu. Podała do telefonu Adriana, ponieważ bardzo chciał osobiście podziękować za prezenty, które otrzymał wymieniając każdy z osobna. Powiedział, że takiego fajnego hoverboarda nawet sobie nie wyobrażał, że kiedykolwiek dostanie. Pani Marta była bardzo wdzięczna za pościel i poszewki; powiedziała (...) "to taka niby drobna rzecz, a jak dużo potrafi zmienić, dziękuję." W głosie Pani Marty przez całą rozmowę słychać było wdzięczność, nie wiedziała, jak ma dziękować za dobroć, którą ją obdarowaliśmy. Prosiła podziękować z całego serca wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniach i organizacji tej Szlachetnej Paczki oraz życzyła Wesołych Świąt.

My również ogromnie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tegorocznej Szlachetnej Paczki. Udało nam się w tak krótkim czasie zebrać rzeczy materialne i fundusze potrzebne do zakupu produktów niezbędnych, jak również prezentów, o których rodzina marzyła. 

Dziękujemy za poświęcony czas i otwarcie serc na potrzeby innych.

Pomaganie jest piękne.

Wesołych Świąt!

WPIS Z 04.12.2018 r.

Poniżej znajduje się całościowy opis rodziny i jej potrzeb. Prosimy o zapoznanie się z informacjami oraz przyłączenie się do akcji, ponieważ razem możemy zrobić naprawdę wiele!

Możecie Państwo pomóc nam w spełnieniu marzeń Pani Marty i Pana Tomasza oraz dzieci: Wiktorii i Adriana 

na trzy sposoby:

- zakupując produkty z naszego sklepu do dnia 08.12
(Przekazujemy 20% dochodu ze sprzedaży produktów)

- przesyłając rzeczy materialne, zgodnie z załączoną poniżej listą na adres

Alicja Król

ul. Mikołaja Reja 12

15-615 Białystok

z dopiskiem na przesyłce SZLACHETNA PACZKA

- dokonując przelewu pieniężnego na poniższe dane, na zakup podstawowych produktów

Alicja Król

ul. Mikołaja Reja 12

15-615 Białystok

nr konta: 45 1240 1154 1111 0010 4629 7087

w tytule wpisując SZLACHETNA PACZKA

Termin przekazania paczek rodzinie mija 9 grudnia, zatem do piątku 7 grudnia można wysyłać do nas potrzebne artykuły/przelewy.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o wiadomość mailową: shop@alicjamaria.pl

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl